Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowe wózki widłowe terenowe

Pojazdy HC Hangcha są przygotowane nie tylko do wydajnej pracy w halach magazynowych czy obiektach przemysłowych. Oferowane są również nowe wózki widłowe terenowe, które mogą skutecznie pracować na obszarze otwartym. Są one zasilane silnikami Diesla, pochodzącymi z produkcji firm Yanmar czy Cummins. Klienci mogą mieć pewność dokonanej transakcji, ze względu na gwarancję obejmującą okres aż 3 lat na dostarczane maszyny. Ponadto atrakcyjna cena, obejmująca chińskie wózki widłowe terenowe, zawiera również koszt dostawy tych maszyn do miejsca wskazanego przez klienta.

Dodatkowe udogodnienia

Oprócz standardowych części we wszystkich chińskich wózkach widłowych HC Hangcha, czyli niezawodnych hamulców, układów odprowadzania ciepła czy zaworów bezpieczeństwa, dostępne są również dodatkowe akcesoria, które mogą podnieść możliwości tych pojazdów. Mogą to być chociażby:

  • chwytaki obrotowe,
  • kabiny ogrzewane,
  • pozycjonery wideł.

Inną z zalet tych urządzeń jest z kolei możliwość bardzo prostego dokonywania napraw, a także usług serwisowych, którym sprzyja szybka i prosta opcja zdejmowania wszelkich niezbędnych elementów, w tym maski czy podłogi.

Wózki widłowe terenowe

Wózki widłowe to pojazdy, które wykorzystasz nie tylko w halach i magazynach. Wśród widlaków znajdują się również wózki widłowe terenowe przeznaczone do prac w na otwartym obszarze. Prezentujemy nowe wózki widłowe terenowe chińskiej marki HC Hangcha.

Gwarancja, jakiej udzielamy, wynosi aż 3 lata, co jest niespotykane, jeśli chodzi o tego typu pojazdy. Wybierz widlaka do pracy w terenie i ciesz się wydajną, mocną i niezawodną maszyną!

Wózek widłowy terenowy — co go wyróżnia na tle innych widlaków?

Wózek widłowy terenowy spośród innych widlaków wyróżnia się wielkością. Jest zdecydowanie większy, a jego konstrukcja bardziej solidna. Terenowy wózek widłowy jest także wyższy za sprawą mocnych i grubych opon. Może on posiadać napęd na 2 lub 4 koła. Bieżnikowane opony sprawiają, że wózki terenowe mogą poruszać się po różnego rodzaju podłożach.

Niestraszne im:

  • grząska ziemia i błoto,
  • trawa,
  • kamienie,
  • piasek
  • jak również wszelkiego rodzaju wzniesienia. Jeśli chodzi o te ostatnie, wózki widłowe, jadąc po nich, nie tracą stabilności ani równowagi.

Wózki widłowe terenowe są bardziej zaawansowane od wózków widłowych spalinowych. Modele terenowe mają napęd typu Diesel.

Wózki widłowe terenowe, czyli pojazdy o dużym udźwigu

Wózki widłowe terenowe charakteryzują się wysokim udźwigiem i dobrymi właściwościami trakcyjnymi. Najbardziej zaawansowane modele unoszą ładunki o masie nawet do 10 ton (wartość trzykrotnie większa niż w przypadku wózków widłowych czołowych). Wózki widłowe przeznaczone do pracy w terenie nawet z dużym obciążeniem pokonują wiele przeszkód na otwartym obszarze — wszelkiego rodzaju pagórki i wzniesienia (za sprawą opon — większych z przodu, a mniejszych z tyłu).

Gdzie sprawdzą się wózki widłowe terenowe?

Wózki widłowe terenowe wykorzystuje się głównie w budownictwie i przemyśle ciężkim. Świetna przyczepność oraz fakt, że widlaki terenowe sprawnie poruszają się na każdym obszarze, sprawia, że używa się ich przy pracach budowlanych, jak również podczas rozburzania budynków. Pojazdy bez problemu transportują materiały budowlane lub wywożą powstały gruz.

W przemyśle ciężkim także korzysta się z tego typu maszyn. Jako że wózki widłowe terenowe są odporne na zmienne warunki pogodowe, używa się ich na zewnętrznych placach składowych, pomiędzy halami maszynowymi, a także na wyboistych i podmokłych gruntach. To jednak nie wszystkie zastosowania widlaków terenowych. Przydają się w pracy rolników, właścicieli tartaków, gospodarstw rolnych i ogrodniczych, a także w kamieniołomach.

Jakie parametry wózka widłowego terenowego sprawdzić przed zakupem?

Oferujemy wózki widłowe terenowe renomowanej marki Hangcha. Warto, abyś przed zakupem sprawdził: stan techniczny pojazdu, maksymalną wysokość podnoszenia, rok produkcji, typ masztu, udźwig i przebieg.

Kupując widlaka terenowego, masz wiele różnych możliwości jego wykorzystania. Wszystko zależy od wymiennego osprzętu, jaki zastosujesz. W przypadku, kiedy chcesz "przekształcić" pojazd w mini koparkę, wystarczy, że zamiast wideł zamontujesz specjalistyczne akcesoria. Podobnie jest, gdy zamierzasz uzyskać pług śnieżny lub zamiatarkę. Jak widzisz, jeden pojazd daje Ci wiele możliwości (w tym także zarobkowych).

Zalety wózków widłowych terenowych

Mimo że wózki widłowe przeznaczone do pracy w terenie są mocne i zaawansowane technologicznie, ich obsługa jest bardzo łatwa. Ich sterowanie jest intuicyjne, a rozmieszczenie elementów odpowiedzialnych za podnoszenie — dokładnie przemyślane. Wszystko to wpływa na wysoki komfort obsługi widlaka.

To jednak nie wszystkie zalety wózków widłowych terenowych. Przewożony nimi towar jest stabilny, a jego narażenie na upadek — znikome.

Wysoki udźwig, przystosowanie do pracy na wzniesieniach, dobra przyczepność, stabilność i komfort obsługi sprawiają, że widlaki terenowe są zaawansowanymi pojazdami, które świetnie sprawdzą się w wielu branżach.

Nie obawiaj się, że widlaki to pojazdy, które mogą pracować jedynie w halach i magazynach. Dzięki modelom terenowym wykorzystasz je również na otwartej przestrzeni. Tam, gdzie inne urządzenia nie zdałyby egzaminu.

Terenowy chinski wozek widłowy

Kategoria: Nowe wózki widłowe terenowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji