Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

LPG

Nasze centrum serwisowe importuje oryginalne części zamienne oraz sprzedajemy zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe LPG. Oferujemy pojazdy najlepszych marek, np. Hyster, który zapewnia japońską jakość i niezawodność nawet bardzo wymagającym klientom, oraz Hangcha, doskonale łączącym w sobie japońską technikę i cenę chińskiego produktu. Posiadamy pojazdy w gazie z drugiej ręki od nawet 22 tysięcy złotych. Świetnie sprawdzą się one w magazynach, fabrykach i portach, gdzie będą mogły wykazać się podczas rozładowywania ciężkich ładunków. Wszystkie maszyny zostały przystosowane do podnoszenia i wyładowywania palet. Silniki japońskich producentów, m.in. Nissan i Mazda gwarantują niezawodność i trwały napęd.

Warto dodać, że wszystkie używane wózki widłowe LPG pochodzą bezpośrednio z floty wynajmu. Posiadają one również pełną dokumentację i historię, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że nie trafią na pojazd nieznanego pochodzenia. Wszystkie niezbędne naprawy zostały wykonane przez nas przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz oryginalnych części zamiennych.

LPG