Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

LPG

Nasze centrum serwisowe importuje oryginalne części zamienne oraz sprzedajemy zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe LPG. Oferujemy pojazdy najlepszych marek, np. Hyster, który zapewnia japońską jakość i niezawodność nawet bardzo wymagającym klientom, oraz Hangcha, doskonale łączącym w sobie japońską technikę i cenę chińskiego produktu. Posiadamy pojazdy w gazie z drugiej ręki od nawet 22 tysięcy złotych. Świetnie sprawdzą się one w magazynach, fabrykach i portach, gdzie będą mogły wykazać się podczas rozładowywania ciężkich ładunków. Wszystkie maszyny zostały przystosowane do podnoszenia i wyładowywania palet. Silniki japońskich producentów, m.in. Nissan i Mazda gwarantują niezawodność i trwały napęd.

Warto dodać, że wszystkie używane wózki widłowe LPG pochodzą bezpośrednio z floty wynajmu. Posiadają one również pełną dokumentację i historię, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że nie trafią na pojazd nieznanego pochodzenia. Wszystkie niezbędne naprawy zostały wykonane przez nas przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz oryginalnych części zamiennych.

Używane wózki widłowe LPG

Niskoemisyjne i nowoczesne wózki widłowe LPG to świetna alternatywa dla innych rodzajów wózków widłowych. U nas kupisz używane pojazdy z napędem na gaz, czyli właśnie wózki widłowe LPG. Widlaki z drugiej ręki są doskonale przygotowane do pracy w halach produkcyjnych i magazynach. W ofercie mamy pojazdy najlepszych marek — pochodzą one bezpośrednio z floty wynajmu. Zainwestuj w wózki widłowe LPG! Zwiększysz wydajność magazynu i zoptymalizujesz obsługę materiałów na swoim obszarze produkcyjnym.

Używany wózek widłowy gazowy — czym różni się od innych widlaków?

Nasze używane wózki widłowe posiadają pełną dokumentację i historię, dzięki czemu wiesz, że nie trafisz na pojazd, którego pochodzenie jest nieznane.

Wózek widłowy LPG z drugiej ręki jest napędzany gazem. Co to oznacza dla Ciebie? Pojazdy nie wymagają szczególnych warunków bezpieczeństwa takich jak na przykład widlaki z silnikiem Diesla. Naszych wózków widłowych możesz używać nawet w pomieszczeniach. Cechą wózka widłowego z napędem na gaz jest także to, że doskonale sprawdza się podczas pracy na zewnątrz, na otwartej przestrzeni. Wózek widłowy gazowy jest trwały i wytrzymały. Jego niezawodność potwierdzisz, pracując nawet w ekstremalnych warunkach — na nierównym podłożu, podczas wiatru, wilgoci, kurzu, pyłu.

Silnik na gaz, czyli sekret trwałych i mocnych wózków widłowych

Sekret trwałości i mocy naszych używanych wózków widłowych LPG tkwi w ich silnikach napędzanych gazem. Wózki widłowe LPG osiągają wysoki moment obrotowy nawet przy niskich prędkościach. Sprawdzą się, jak wspomnieliśmy w trudnych warunkach, ale także podczas pracy w hali czy magazynie. Innowacyjny technologicznie silnik zapewnia pojazdowi niesamowitą wydajność. W efekcie podczas ich pracy nie zużywa się wiele paliwa. To jednak nie wszystko. Widlaki LPG są niskoemisyjne, co oznacza, że nie generują szkodliwych spalin. W dobie, kiedy dbamy o środowisko, ta cecha sprawia, że pojazdy z silnikiem na gaz są wyjątkowo pożądane.

Jakie zalety mają nasze używane wózki widłowe LPG?

Używane wózki widłowe poddaliśmy regeneracji, wykorzystując oryginalne części zamienne. Widlaki mają nowe opony, maszty, przesuwy boczne i wiele innych elementów. Decydując się na nasz używany wózek widłowy, poznasz jego rok produkcji, a także historię. Proponujemy Ci krótki czas dostawy — nowego widlaka kupujesz od ręki. Jako nabywca możesz liczyć na szybką pomoc naszych specjalistów — obsługują oni zarówno serwis mobilny, jak i stacjonarny. Pojazdy, jakie Ci oferujemy, są zgodne z przepisami i normami bezpieczeństwa. Ich stan techniczny jest doskonały, dlatego zapewniają wysoki komfort pracy.

Parametry naszych używanych pojazdów LPG

Wybierając nasze używane wózki widłowe, możesz liczyć na:

  • bezpieczeństwo — jak już wspomnieliśmy, każdy pojazd, który opuszcza nasz serwis, jest zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i rozporządzeniami unijnymi, posiada także plakietkę kontrolną,
  • zaawansowanie technologiczne — nasi fachowcy przeprowadzają regenerację pojazdu z dbałością o każdy detal,
  • estetykę — nasze używane pojazdy LPG wyglądają jak nowe, a wszystko za sprawą lakierowania, gruntownego przeglądu i czyszczenia,
  • sprawność i niezawodność — nasi specjaliści, zanim oddadzą wózek widłowy do użytku, przeprowadzają jego dokładną diagnostykę, połączoną z naprawą lub wymianą jego komponentów, a to sprawia, że wózek jest niezawodny i sprawdza się w wielu trudnych warunkach.

Kupując nasze pojazdy, pokazujesz, że dbasz o środowisko. Regeneracja, zamiast produkcji pozwala ograniczyć emisję dwutlenku węgla aż o 80%. Wszystkie zużyte części, materiały eksploatacyjne i komponenty utylizujemy w sposób, który nie zagraża środowisku.

Jakie wózki widłowe używane mamy w swojej ofercie?

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz niezawodne, używane widlaki. Możesz zdecydować się na: wózki widłowe bocznego załadunku — idealne do przewożenia długich towarów, wózki widłowe terenowe — sprawdzą się na placach budowy i w miejscach, gdzie produkty przewozi się do trudno dostępnych zakamarków, wózki widłowe podnośnikowe — przeznaczone do podnoszenia ciężkich załadunków bez konieczności ich dzielenia, systemowe wózki widłowe — niezbędne podczas pracy w pomieszczeniach magazynowych, wózki widłowe wysokiego składowania — ich maszt wysuwa się do przodu.

Przed zakupem nie zapomnij uruchomić pojazdu. My nie robimy tego przed oględzinami po to, abyś mógł przekonać się, jak sprawne są nasze widlaki.

Używane wózki widłowe LPG