Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Diesel

Świetnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które nieczęsto przewożą duże i ciężkie towary, są proponowane przez nas używane wózki widłowe Diesel. Renomowana firma Hyster zapewnia japońską trwałość i wytrzymałość na długie lata. Dlatego nawet przy częstym użytkowaniu przez swoich poprzednich właścicieli działają one bez zarzutu. Wszystkie maszyny są sprawdzane przez naszych fachowców, którzy w razie potrzeby, wymieniają odpowiednie części oryginalnymi zamiennikami. Co najważniejsze, wszystkie silniki działają bardzo dobrze i mogą one spokojnie służyć kolejnym właścicielom.

Używane wózki widłowe Diesel ułatwiają i przyspieszają pracę podczas rozładowywania ciężkich ładunków. Fantastycznie sprawdzą się w każdym magazynie oraz fabryce. Odpowiednia budowa zapewnia szczególnie sprawną pracę przy paletach. Dodatkowo wszystkie pojazdy z drugiej ręki posiadają odpowiednią dokumentację oraz historię, która zapewnia przyszłych właścicieli o ich prawidłowym działaniu oraz informacje o przebiegu i aktualnych badaniach.

Diesel