Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Diesel

Świetnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które nieczęsto przewożą duże i ciężkie towary, są proponowane przez nas używane wózki widłowe Diesel. Renomowana firma Hyster zapewnia japońską trwałość i wytrzymałość na długie lata. Dlatego nawet przy częstym użytkowaniu przez swoich poprzednich właścicieli działają one bez zarzutu. Wszystkie maszyny są sprawdzane przez naszych fachowców, którzy w razie potrzeby, wymieniają odpowiednie części oryginalnymi zamiennikami. Co najważniejsze, wszystkie silniki działają bardzo dobrze i mogą one spokojnie służyć kolejnym właścicielom.

Używane wózki widłowe Diesel ułatwiają i przyspieszają pracę podczas rozładowywania ciężkich ładunków. Fantastycznie sprawdzą się w każdym magazynie oraz fabryce. Odpowiednia budowa zapewnia szczególnie sprawną pracę przy paletach. Dodatkowo wszystkie pojazdy z drugiej ręki posiadają odpowiednią dokumentację oraz historię, która zapewnia przyszłych właścicieli o ich prawidłowym działaniu oraz informacje o przebiegu i aktualnych badaniach.

Używane wózki widłowe z silnikiem Diesla

Używane wózki widłowe z napędem Diesla to doskonałe rozwiązanie w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw. Proponujemy pojazdy renomowanej marki Hyster, wykonane zgodnie z japońskimi standardami. Są trwałe i wytrzymałe, więc mimo że używane, posłużą Ci długie lata. Nasi fachowcy wymienią brakujące części, zastępując je oryginalnymi zamiennikami.

Używany wózek widłowy z silnikiem Diesla — co go wyróżnia?

Udowodnimy Ci, że wózki używane wcale nie muszą być gorsze od nowych, które wyjechały prosto z fabryki. Czym jednak te z silnikiem Diesla różnią się pozostałych widlaków? Silniki Diesla są bardzo wytrzymałe i odporne. To właśnie dlatego świetnie nadają się do odsprzedaży. Od pozostałych wózków widłowych odróżnia je to, że są przystosowane do transportu towarów i załadunków odbywających się na zewnątrz. Najczęściej używa się ich w centrach logistycznych, na budowach, przy produkcji i eksporcie towarów.

Wózki widłowe z silnikiem Diesla nie nadają się jednak, aby korzystać z nich w zamkniętych pomieszczeniach. Są bowiem wysokoemisyjne i pracują bardzo głośno. Ich udźwig to od 1,5 do 8 ton. Pod względem udźwigu i mocy widlaki z silnikiem Diesla przewyższają wózki elektryczne. Kolejnym plusem tego typu pojazdów jest ich łatwość obsługi i szybkość tankowania — nie musisz wymieniać ani ładować akumulatora.

Na czym polega działanie silnika Diesel?

Wózki widłowe Diesel (czyli z silnikiem Diesla) to pojazdy spalinowe. Ich silniki najczęściej chłodzone są one wodą lub powietrzem. Widlaki Diesel to czterokołowe pojazdy z załadunkiem czołowym. Ich koła napędowe znajdują się od strony czołowej. Wyjątkowo mocne modele wyposażyliśmy w ogumienie podwójne na osi napędzanej.

Dlaczego warto wybrać używany wózek widłowy Diesel z naszej oferty?

Jeśli wybierzesz używany wózek widłowy Diesel z naszej oferty, zyskasz gwarancję, że pojazd przeszedł pełną diagnostykę i naprawę. Widlaki Diesel wyróżniają się niskim zużyciem paliwa, co znacznie obniża ich koszty eksploatacji. Wysoki moment obrotowy silnika wysokoprężnego sprawia, że wózek idealnie sprawdza się podczas transportu ciężkich ładunków i podczas pracy w ciężkich warunkach. Ponadto nasze pojazdy z silnikiem Diesla są bezawaryjne i bezobsługowe.

W ofercie mamy używane wózki widłowe z różnymi wysokościami podnoszenia. Wybierając nasze widlaki, stawiasz na:

 • bezpieczeństwo — każdy pojazd, który opuszcza nasz serwis, został poddany gruntownej regeneracji, jest zgodny z normami bezpieczeństwa, a także rozporządzeniami unijnymi (wózki widłowe wyposażamy w plakietkę kontrolną badania FEM),
 • technologię — zyskujesz gwarancję, że Twój widlak jest w pełni sprawny, ponieważ zadbaliśmy o każdy jego detal,
 • wygląd — czy gdybyś nie wiedział, że masz przed sobą wózek widłowy używany, domyśliłbyś się tego? Nie, prawda? Wszystko za sprawą gruntownego czyszczenia i lakierowania, które przywróciły pojazdowi estetykę,
 • niską awaryjność — zanim oddamy wózek widłowy w Twoje ręce, przeprowadzimy jego pełny demontaż (połączymy go także z regeneracja części technicznych, mechanicznych i hydraulicznych),
 • ekologię — kiedy wybierasz używany wózek widłowy, o 80% redukujesz emisję dwutlenku węgla, wszystkie komponenty, które nie są nam przydatne, tak utylizujemy, aby nie szkodziły planecie.

Jak wybrać używane wózki widłowe, aby zyskać niezawodne i bezawaryjne pojazdy?

Wiesz już, że w Twoje ręce oddajemy w pełni zregenerowany i odnowiony pojazd. Jednak musisz sam się o tym przekonać. Co zatem powinieneś sprawdzić? Przeprowadź kontrolę eksploatacyjną maszyny i upewnij się, że wszystkie jej elementy działają bez zarzutu.

Na zakup zdecyduj się wyłącznie wtedy, kiedy przekonasz się, że wszystkie części poprawnie wymieniono. Zwróć uwagę na tabliczkę znamionową i wykres udźwigu. Sprawdź, czy zostały właściwie zamocowane i odnoszą się do zamontowanego masztu oraz oprzyrządowania. W widlakach wymieniamy części lub cały maszt.

Dokumentacja to podstawa. Dlatego przejrzyj raport o kontroli maszyny (sprawdź go pod kątem bezpieczeństwa i przepisów). Nie lekceważ naklejek i ostrzeżeń. Jeśli chcesz zobaczyć, czy silnik nie emituje zbyt dużej ilości spalin, dobrym pomysłem jest zimny start.

Sprawdź również hydraulikę (czy nie ma wycieków). Ponadto skontroluj:

 • maszty,
 • łańcuchy,
 • węże hydrauliczne,
 • widły (czy nie występują pęknięcia, czy mają odpowiednią grubość i czy posiadają sprawne blokady),
 • układ kierowniczy,
 • działanie hamulca postojowego,
 • sprawność lamp i reflektorów,
 • kable i przyłącza,
 • stan akumulatora (nasze pojazdy mają akumulator z gwarancją).

Zanim zdecydujesz się na widlaka, wykonaj jazdę próbną. Dzięki temu sprawdzisz, czy podczas zimnego startu pojazd nie dymi i czy wszystkie jego wyżej wymienione elementy są sprawne. Kiedy wybierzesz używane wózki widłowe z naszego serwisu, przestaniesz się stresować tym, że Twój pojazd niedługo czeka usterka lub nawet poważniejsza awaria. Udowadniamy, że widlak z drugiej ręki jest tak samo sprawny i estetyczny wizualnie jak nowy pojazd.

A co najważniejsze — doskonale spełnia swoje zadanie.

Używane wózki widłowe z silnikiem Diesla