Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Serwis stacjonarny

Szybkie zgłoszenie serwisowe

Powyższy link prowadzi do formularza szybkiego zgłoszenia serwisowegoOferta serwisu stacjonarnego jest skierowana dla klientów, którym wózek widłowy odmówił posłuszeństwa, a jego uszkodzenie jest na tyle poważne, że nie da się go usunąć w miejscu pracy maszyny. Serwis stacjonarny wózków widłowych będzie również niezbędny w sytuacji, kiedy klient chce odnowić sztaplarkę, dokonać dokładnego sprawdzenia jej stanu technicznego, naprawić wszystkie zawodzące mechanizmy, czy odnowić powłokę lakierniczą. Dokonujemy też kapitalnych remontów wózków widłowych, a także silników. Jeśli maszyna wymaga dłuższej naprawy możemy zapewnić jej transport oraz zaproponować wynajem zastępczego wózka w atrakcyjnej cenie.

Serwis stacjonarny wózków widłowych

Twój widlak odmówił posłuszeństwa? Postaw na nasz stacjonarny serwis wózków widłowych. Jeśli usterka jest na tyle poważna, że nie możesz skorzystać z usług mobilnego serwisu, pozostaje Ci naprawa wózków widłowych na miejscu, czyli w naszym warsztacie. Wózki widłowe poddajemy kompleksowej diagnostyce i naprawie. Nasze usługi serwisowe zapewnią Ci sprawny sprzęt. Nie obawiaj się o to, że zabraknie Ci maszyn do pracy. Zaproponujemy Ci wynajem wózków widłowych, dzięki czemu unikniesz przestojów w swoim magazynie.

Stacjonarny serwis wózków widłowych — idealny w przypadku poważnych usterek i nie tylko

Nasz stacjonarny serwis wózków widłowych obejmuje naprawy wózków widłowych akumulatorowych i spalinowych różnych marek. Niezależnie od tego, czy Twój wózek widłowy wymaga odnowy powłok lakierniczych, czy zepsuł się jego mechanizm, możesz na nas liczyć. Co znajdziesz w ofercie naszego serwisu wózków widłowych? Stawiamy na konserwację i kontrolę bezpieczeństwa, a także wymianę:

 • oleju hydraulicznego,
 • akumulatorów,
 • prostowników,
 • opon.

Służymy Ci pomocą wtedy, kiedy awaria Twojego widlaka jest poważna i nie możemy naprawić jej w Twoim magazynie. Nasz stacjonarny serwis wózków widłowych zapewni Ci dostęp do floty. Dzięki temu unikniesz przestojów w pracy. Nawet się nie spostrzeżesz, kiedy Twój widlak będzie gotowy. Dostosowaliśmy nasze usługi do wciąż zmieniających się wymagań klientów. Możesz liczyć na szybką, sprawną obsługę i pełne bezpieczeństwo.

Naprawa wózków widłowych, czyli specjalistyczna usługa z naszej oferty

Nasz serwis wózków widłowych oferuje kompleksową naprawę pojazdów. Oprócz tego dokonujemy przeglądów i czyszczenia wózków widłowych. Nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie. Posiadamy wysokiej jakości części zamienne, dzięki którym Twój widlak będzie sprawny, a jego żywotność znacząco się wydłuży. Co zatem naprawiamy?

 • silniki Diesel, LPG i elektryczne,
 • skrzynie biegów,
 • opony,
 • osprzęt,
 • chwytaki,
 • przesuwy,
 • widły,
 • lampy,
 • maszty.

Przygotowanie wózka widłowego do kontroli w Urzędzie Dozoru Technicznego

Nasz serwis wózków widłowych oferuje także przygotowanie widlaków do kontroli w UDT (Urzędzie Dozoru Technicznego). U nas możesz liczyć na: weryfikację stanu urządzenia, które podlega kontroli UDT, przygotowanie kompletnej dokumentacji techniczno-ruchowej zgodnie w wymogami UDT, starannie prowadzony dziennik konserwacji wózka widłowego (oddzielny dla każdego pojazdu), konserwację wózka widłowego zgodnie z wymogami UDT.

Pełny przegląd wózków widłowych

Wiedz, że zanim przejdziemy do naprawy widlaka, dokonamy jego pełnej diagnostyki. Nasi serwisanci doskonale wiedzą, które części są najbardziej narażone na zużycie (w poszczególnych modelach). Nie szczędzimy czasu na to, aby sprawdzić układ hydrauliczny (poszukujemy nieszczelności) i ocenić stan pomp. Zaglądamy we wszystkie elementy napędu — monitorujemy stan silnika i elektryki, a w przypadku wózka widłowego elektrycznego — baterii. Nasi serwisanci posiadają wymagane uprawnienia do wykonywania wszelkich prac. Masz gwarancję, że oddajesz swoje pojazdy w dobre ręce! Nasze doświadczenie stawia nas w gronie liderów, jeśli chodzi o usługi serwisowe wózków widłowych. Nie wmówimy Ci, że dana część wymaga wymiany, jeśli jeszcze da się ją uratować. Jesteśmy uczciwi — nie chcemy narażać Cię na dodatkowe, niepotrzebne koszty.

Jak działa nasz stacjonarny serwis wózków widłowych?

Zgłoszenia awarii i usterek przyjmujemy całodobowo. Czas reakcji jest tu bardzo szybki — czekasz nie więcej niż kilka godzin. Zawsze też możesz liczyć na precyzyjne raporty z wykonanych usług. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, więc nie musisz obawiać się o żywotność i dobre funkcjonowanie swojego widlaka. Nasze stacjonarny serwis oferuje także pojazdy zastępcze. Obsługujemy wszystkie przodujące marki na rynku. Nie musisz zatem się martwić, że odmówimy Ci naprawy czy nie wykonamy diagnostyki Twojego widlaka. Pamiętaj, że zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy, wózki widłowe należy co roku poddawać kompleksowym przeglądom. Naturalnie, jeśli Twój widlak zepsuł się wcześniej, nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas. Działamy sprawnie, dbając o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zapraszamy!

Serwis stacjonarny wózków widłowych

Kategoria: Serwis stacjonarny