Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wynajem wózków widłowych

Szybkie zgłoszenie wynajmu

Powyższy link prowadzi do formularza szybkiego zgłoszenia chęci wynajmuWynajem wózków widłowych

Jednym z odłamów działalności Centrum Serwisowego Wózków i Maszyn CSWiM Częstochowa w branży wózków widłowych jest ich wynajem. W wypadku, jeśli Państwa firma nie jest pewna czy potrzebuje własny wózek widłowy, bądź potrzebuję go tylko w sezonie dajemy możliwość wypożyczenia wózka widłowego z silnikiem Diesel, LPG bądź Elektrycznym. Wynajem wózka widłowego daje wymierne korzyści dla firmy korzystającej z usługi, przede wszystkim wyklucza konieczność zakupu własnego wózka widłowego, a co za tym idzie dużego jednorazowego wydatku pieniędzy. Wózek wynajęty nie jest własnością naszego klienta, dzięki czemu nie interesują go przeglądy okresowe, wymiany zużytych części, czy materiałów eksploatacyjnych, te wszystkie problemy spoczywają już na naszej firmie. Klienci, którzy nam zaufali są bardzo zadowoleni ze współpracy. Nie są to tylko firmy z Częstochowy, ale również z okolic Wielunia, Katowic, Gliwic, Łodzi itd. Wózki wynajmowane przez nas pochodzą od producentów przodujących w dziedzinie niezawodności są to Hyster, Yale, Toyota, Nissan, Linde, Komatsu, HC, jednak dla każdego klienta znajdziemy coś odpowiadającego jego upodobaniom. Gama gabarytów wózków również jest imponująca ponieważ posiadamy wózki od najmniejszych paleciaków mechanicznych, czy elektrycznych aż do maszyn o udźwigu 10 ton.

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótko terminowy daje możliwość posiadania maszyny na bardzo korzystnych warunkach wynegocjowanych dla obu stron, dzięki temu klient nie musi zakupywać wózka widłowego jeśli potrzebuję go jedynie do kilku dni. Wynajem tego typu najlepiej sprawdza się w sytuacji gdy klient ma pojedynczy rozładunek/załadunek, którego nie ma możliwości dokonać bez użycia wózka widłowego, bądź bez niego byłaby to bardzo żmudna praca. W naszej firmie wynajmem krótkoterminowym nazywamy działania nie przekraczające 1 miesiąca. Stawka za taki wynajem jest ustalana indywidualnie, a wpływ na nią ma przede wszystkim okres najmu, oraz udźwig wózka widłowego. W wynajmie krótkoterminowym najlepiej sprawdzają się wózki małych gabarytów (wózki elektryczne do 1 – 1,2 tony; wózki spalinowe o udźwigu 1500kg, 1600kg 2000kg, 2500kg, czy nawet 3500kg), gdyż ich przewóz nie jest kłopotliwy i może być dokonany błyskawicznie.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długo terminowy jest przygotowany dla firm, które potrzebują zawsze sprawny wózek widłowy z pełnym serwisem w cenie wypożyczenia. Propozycja jest idealną alternatywą dla zakupu, jeśli potrzebują Państwo wózek widłowy, który będzie zawsze sprawny, a naprawy w nim wykonywane będą spoczywały na naszych barkach. Wynajem długoterminowy wózka widłowego to taki, w którym wózek pozostaje u Państwa na dłużej niż 1 miesiąc. Najczęściej podpisywanymi umowami najmu długoterminowego są umowy na 1, 2 i 3 lata. Miesięczny koszt najmu wózka widłowego w tym rozwiązaniu jest uwarunkowany długością współpracy w ramach umowy, oraz udźwigiem wózka. W wypadku wynajmu długoterminowego nie ma prawidłowości co do gabarytów maszyn, które są wynajmowane najczęściej, w ciągłej eksploatacji są maszyny od udźwigu 1 tony nawet do 10 ton. Największym powodzeniem ze względu na błyskawiczny transport cieszy się wynajem w okolicach Częstochowy, czy miast w promieniu 100km od śląska.

Wynajem z operatorem

Dla każdej osoby która nie ma wykwalifikowanej kadry operatorów wózków widłowych dajemy możliwość wypożyczenia wózka widłowego wraz z wykwalifikowanym operatorem maszyny. Wózek rozliczany jest na podstawie umowy najmu krótko, lub długo terminowego, natomiast usługa kierowania wózkiem widłowym według godzin przepracowanych przez operatora. Oczywiście do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie możemy dostosować sposób jego rozliczania.

Wynajem wózków widłowych

U nas wynajmiesz wózki widłowe niezależnie od tego, z jakiej przyczyny ich potrzebujesz. Praca sezonowa lub duże zamówienie to wystarczające powody, dla których wynajem wózków widłowych jest koniecznością. Oczywiście może ich być znacznie więcej. U nas znajdziesz wózki widłowe wielu znanych marek, w doskonałym stanie i w przystępnych cenach.

Wynajem wózków widłowych — kiedy jest konieczny?

Wpadło Ci dodatkowe zlecenie? Potrzebujesz wózków widłowych do pracy w terenie? Postaw na wynajem wózka widłowego. U nas widlaki wypożyczysz na rok, miesiąc lub jeden dzień. Wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb.

Wypożyczenie wózka widłowego może stać się jedynym rozwiązaniem w sytuacji, gdy szykujesz się na przykład na jakieś wydarzenie plenerowe. Nie ma dla nas znaczenia, czy szukasz widlaka do skompletowania zamówienia, czy do pracy w wąskich korytarzach. Przyjdziemy Ci z pomocą, niezależnie od tego, czy będziesz przenosić kilkaset kilogramów, czy kilka ton. Nasze widlaki przydadzą Ci się zarówno do realizacji dużych, jak i małych projektów.

Jakie wózki widłowe u nas wynajmiesz?

Wózek widłowy, jaki Ci zaproponujemy, będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Na jakie pojazdy możesz u nas liczyć?

  • wózki widłowe wysokiego składowania, czyli wózki widłowe elektryczne, które sprawdzają się w wielu centrach logistycznych i wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność, aby podnieść ładunek na znaczne wysokości; w tej kategorii znajdują się również wózki widłowe boczne — mają one niebrudzące koła i akumulatory o znacznej mocy,

  • wózki widłowe terenowe, zwane inaczej czołowymi — doskonałe do prac na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów; wózek widłowy terenowy znajduje liczne zastosowania przy pracach przeładunkowych,

  • wózki widłowe spalinowe,

  • akumulatorowe wózki widłowe z dyszlem lub platformą dla operatora,

  • akumulatorowe podnośnikowe wózki widłowe z dyszlem.

Wynajem wózka widłowego — krótko- i długoterminowy

Oferujemy Ci usługę krótko- i długoterminowego wynajmu wózków widłowych. Wynajem krótkoterminowy dotyczy pojazdów, których okres najmu nie przekracza 3 miesięcy. Oczywiście masz możliwość jego późniejszego przedłużenia. Z tego typu wynajmu skorzystasz podczas prac sezonowych lub podczas zmiany lokalizacji przedsiębiorstwa.

Wynajem długoterminowy to dobra oferta dla przedsiębiorców, którzy chcą wypożyczyć pojazdy na okres przekraczający 3 miesiące. Tu także istnieje możliwość przedłużenia naszej umowy nawet do kilku lat.

Wynajęty wózek widłowy, czyli zalety najmu kołowego pojazdu mechanicznego

Widlaki, jakie Ci proponujemy to nowe wózki widłowe niezbędne w codziennej pracy. Dostosujemy okres wynajmu do Twoich indywidualnych potrzeb. Zawsze możesz też liczyć na nasze fachowe doradztwo i wsparcie. Pracownicy hal produkcyjnych i magazynów nie mogą się obejść bez sprawnych wózków widłowych. To dzięki nim nie ma przestojów w pracy, a co za tym idzie, podnosi się jej efektywność. Nasza flota wynajmu jest bogata, mamy w ofercie wiele znanych marek. Wynajem wózka widłowego to idealne rozwiązanie, aby przetestować pojazd. Dzięki okresowi trwania najmu przekonasz się, czy dany widlak spełnia Twoje oczekiwania.

Kiedy wynajmujesz wózki widłowe, nie ponosisz ryzyka związanego z tym, że produkt wyjdzie z użycia lub spadnie jego wartość rynkowa. Nie dotyczą Cię także obowiązki złomowania i koszty związane z zakończeniem umowy.

Po prostu wynajmij widlaki i zapewnij swojemu przedsiębiorstwu dodatkowe pojazdy kołowe. Ominą Cię przestoje w pracy i związane z tym straty finansowe.

Wynajem wózków widłowych

Kategoria: Wynajem wózków widłowych