Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wynajem wózków widłowych

Szybkie zgłoszenie wynajmu

Powyższy link prowadzi do formularza szybkiego zgłoszenia chęci wynajmuWynajem wózków widłowych

Jednym z odłamów działalności Centrum Serwisowego Wózków i Maszyn CSWiM Częstochowa w branży wózków widłowych jest ich wynajem. W wypadku, jeśli Państwa firma nie jest pewna czy potrzebuje własny wózek widłowy, bądź potrzebuję go tylko w sezonie dajemy możliwość wypożyczenia wózka widłowego z silnikiem Diesel, LPG bądź Elektrycznym. Wynajem wózka widłowego daje wymierne korzyści dla firmy korzystającej z usługi, przede wszystkim wyklucza konieczność zakupu własnego wózka widłowego, a co za tym idzie dużego jednorazowego wydatku pieniędzy. Wózek wynajęty nie jest własnością naszego klienta, dzięki czemu nie interesują go przeglądy okresowe, wymiany zużytych części, czy materiałów eksploatacyjnych, te wszystkie problemy spoczywają już na naszej firmie. Klienci, którzy nam zaufali są bardzo zadowoleni ze współpracy. Nie są to tylko firmy z Częstochowy, ale również z okolic Wielunia, Katowic, Gliwic, Łodzi itd. Wózki wynajmowane przez nas pochodzą od producentów przodujących w dziedzinie niezawodności są to Hyster, Yale, Toyota, Nissan, Linde, Komatsu, HC, jednak dla każdego klienta znajdziemy coś odpowiadającego jego upodobaniom. Gama gabarytów wózków również jest imponująca ponieważ posiadamy wózki od najmniejszych paleciaków mechanicznych, czy elektrycznych aż do maszyn o udźwigu 10 ton.

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótko terminowy daje możliwość posiadania maszyny na bardzo korzystnych warunkach wynegocjowanych dla obu stron, dzięki temu klient nie musi zakupywać wózka widłowego jeśli potrzebuję go jedynie do kilku dni. Wynajem tego typu najlepiej sprawdza się w sytuacji gdy klient ma pojedynczy rozładunek/załadunek, którego nie ma możliwości dokonać bez użycia wózka widłowego, bądź bez niego byłaby to bardzo żmudna praca. W naszej firmie wynajmem krótkoterminowym nazywamy działania nie przekraczające 1 miesiąca. Stawka za taki wynajem jest ustalana indywidualnie, a wpływ na nią ma przede wszystkim okres najmu, oraz udźwig wózka widłowego. W wynajmie krótkoterminowym najlepiej sprawdzają się wózki małych gabarytów (wózki elektryczne do 1 – 1,2 tony; wózki spalinowe o udźwigu 1500kg, 1600kg 2000kg, 2500kg, czy nawet 3500kg), gdyż ich przewóz nie jest kłopotliwy i może być dokonany błyskawicznie.

Wynajem długoterminowy

Wynajem długo terminowy jest przygotowany dla firm, które potrzebują zawsze sprawny wózek widłowy z pełnym serwisem w cenie wypożyczenia. Propozycja jest idealną alternatywą dla zakupu, jeśli potrzebują Państwo wózek widłowy, który będzie zawsze sprawny, a naprawy w nim wykonywane będą spoczywały na naszych barkach. Wynajem długoterminowy wózka widłowego to taki, w którym wózek pozostaje u Państwa na dłużej niż 1 miesiąc. Najczęściej podpisywanymi umowami najmu długoterminowego są umowy na 1, 2 i 3 lata. Miesięczny koszt najmu wózka widłowego w tym rozwiązaniu jest uwarunkowany długością współpracy w ramach umowy, oraz udźwigiem wózka. W wypadku wynajmu długoterminowego nie ma prawidłowości co do gabarytów maszyn, które są wynajmowane najczęściej, w ciągłej eksploatacji są maszyny od udźwigu 1 tony nawet do 10 ton. Największym powodzeniem ze względu na błyskawiczny transport cieszy się wynajem w okolicach Częstochowy, czy miast w promieniu 100km od śląska.

Wynajem z operatorem

Dla każdej osoby która nie ma wykwalifikowanej kadry operatorów wózków widłowych dajemy możliwość wypożyczenia wózka widłowego wraz z wykwalifikowanym operatorem maszyny. Wózek rozliczany jest na podstawie umowy najmu krótko, lub długo terminowego, natomiast usługa kierowania wózkiem widłowym według godzin przepracowanych przez operatora. Oczywiście do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie możemy dostosować sposób jego rozliczania.

Wynajem wózków widłowych

Kategoria: Wynajem wózków widłowych