Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowe wózki widłowe Hangcha

Zajmujemy się sprzedażą nowych wózków widłowych firmy Hangcha, które zostały wyprodukowane w Chinach. Dostępne pojazdy są zróżnicowane przede wszystkim pod względem dostępnego napędu, wśród których są urządzenia typu:

 • LPG,

 • Diesel,

 • elektryczne,

 • terenowe.

Zróżnicowanie produktów sprawia, że mogą być one wykorzystywane zarówno w magazynach, jak w i przestrzeni zewnętrznej.

Charakterystyka

Oferowane nowe wózki widłowe Hangcha odznaczają się zróżnicowanym udźwigiem nominalnym. Mimo że są one produkowane w Azji, każde z dostępnych urządzeń jest dopuszczone do użytkowania na terenie Unii Europejskiej, dzięki uzyskaniu odpowiedniego certyfikatu, potwierdzającego spełnianie określonych regulacjami zasad bezpieczeństwa.

Wózki widłowe Hangcha cechują się:

 • wytrzymałością,

 • sprawnym układem napędowym dzięki wykorzystaniu japońskich silników oraz innych elementów układu jezdnego,

 • wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które sprawiają, że jakość oferowanych urządzeń nie różni się od produktów innych, czołowych producentów z branży,

 • bezpieczeństwem zastosowanego sprzętu, które jest potwierdzone przez certyfikaty, regulujące kwestie używania tych pojazdów na terenie Unii Europejskiej.

Wózki widłowe Hangcha

W naszej ofercie mamy wózki widłowe Hangcha, które zostały wyprodukowane w Chinach. Nasz nowy wózek widłowy to pojazd zróżnicowany pod względem napędu. U nas znajdziesz urządzenia:

 • LPG,

 • Diesel,

 • elektryczne,

 • terenowe.

 

Chińskie wózki widłowe wcale nie są gorsze od pojazdów znanych i szanowanych marek. Za chwilę Ci to udowodnimy.  

Wózek widłowy Hangcha, czyli pojazd o wielu zastosowaniach

Już wiesz, że wśród naszych wózków widłowych są takie z różnym napędem. To jednak nie wszystko. Mają one różne zastosowania. Doskonale nadają się do przeładowywania kilkusetkilogramowych palet, ale także do załadunku kilkudziesięciotonowych ładunków w portach.  Hnagcha to znana marka wózków widłowych. W swojej ofercie ma ona urządzenia o różnym udźwigu, wózki widłowe boczne, wózki czołowe oraz wózki widłowe heavy truck.

Wózki widłowe Hangcha — ich roczna produkcja wynosi 200 000!

Biorąc pod uwagę prostotę i niezawodność wózków widłowych Hangcha, ich kupno to dobra decyzja. Czy wiesz, że rocznie marka produkuje 200 000 modeli? Zarówno pojazdów o silnikach elektrycznych, jak i spalinowych. Skąd wziął się fenomen tego typu urządzeń? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ich prostą budowę, czyli brak zastosowania elektroniki. W wózkach widłowych Hangcha wykorzystuje się podzespoły ze Stanów Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii. Pojazdy są trwałe i wytrzymałe, więc służą przez długie lata.

Wózki widłowe Hangcha wyróżnia to, że znajdziesz do nich wiele części zamiennych. A to znacznie zmniejsza koszty napraw. Wiele serwisów, tym nasz zajmuje się naprawą tego typu pojazdów. Kilkuletnia gwarancja na nasz sprzęt to dodatkowy powód, dla którego warto się zainteresować tego typu urządzeniami.

Silniki w naszych wózkach widłowych Hangcha to Nissan, Isuzu, Perkins lub General Motors.

Wózki widłowe marki Hnagcha, choć produkowane w Chinach, nie ustępują pod względem jakości pojazdom znanych firm. O ich popularności świadczą rzesze zadowolonych klientów, którzy wolą kupić, być może tańszy produkt, jednak równie dobry jakościowo.

Brak elektroniki w wózkach widłowych Hangcha wpływa na ich niskie koszty eksploatacji. Jak już wspomnieliśmy, bez problemu naprawisz je w naszym serwisie — zastosujemy odpowiednie części zamienne, wymienimy również elementy takie jak opony. 

Zapraszamy!

 

 

 

 

Nowe wózki widłowe Hangcha HC – CSWiM

Kategoria: Nowe wózki widłowe Hangcha