Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Części do wózków widłowych Clark

Części zamienne do wózków widłowych Clark 
W wózkach widłowych marki Clark najczęściej występują silniki - Continental F135, Continental F163, Continental F245, Continental Y112, Continental TM20, Continental TM27, Continental TMD27, MITSUBISHI 4DQ5, MITSUBISHI S4E, MITSUBISHI S4E2, MITSUBISHI S6E, MITSUBISHI S6E2, MITSUBISHI 4G33, MITSUBISHI 4G52, MITSUBISHI 4G54, MITSUBISHI S4S, MITSUBISHI 4G64, MITSUBISHI 4G63, PERKINS 4.236, PERKINS 4.203, PERKINS 4.2482, PERKINS 4.108, PERKINS 6.3544, PERKINS 1004.4, PERKINS 4.203.2, PERKINS 704.30, WAUKESHA D155G, WAUKESHA D176G, YANMAR 4TNE94-SFW, 

W tym dziale znajdują się części zamienne do wózkow widłowych Clark, jego podkategoriami są Clark filtry, Clark uklad kierowniczy, Clark uklad hydrauliczny, Clark maszt, Clark układ hamulcowy, Clark układ napędowy, Clark układ elektryczny, Clark skrzynia biegów, Clark sprzęgło, Clark akcesoria.

Części do wózków widłowych Clark

Hala lub magazyn bez wózka widłowego? My sobie tego nie wyobrażamy! Jako właścicielowi widlaków marki Clark na pewno nie raz przytrafiła Ci się awaria. Zepsuty pojazd to przestoje w pracy i związane z nimi dodatkowe koszty. Nie chcemy, abyś popsuł relacje z dostawcami i kontrahentami. Dlatego proponujemy szeroki wybór części do wózków widłowych Clark. U nas znajdziesz części zamienne i oryginalne (ich dobór dopasujemy do wieku Twojej maszyny i uzależnimy od tego, czy jest ona aktualnie w okresie gwarancji). Dzięki nam Twój widlak Clark znów pojedzie … z pełnymi widłami!

BOhDl-HL12IBd-EMU4HmfwIg6XoRLWjp2BA2JnfuZH7SRUWwezQh1-wJM-4hkTTjk5qQ8UrVmYIC2hlnI8AoNjQTZ2p1ez_7sk-LdyCjK6NLvzcS7chctVhGCCh3JXww523GxSYhRchbafJISek5uhk 4BWurXQe63ij_0pqWjDLKFfkUf29xLIiBcdhR11YqowvxvRc8Cg9-z-WyGewIw0a0k_xmick1k4TI9660kOSuMdBa8XpBeiUQeIN0cea7ffLpd4OLV-VS6LVbneJtKGkMZnzM_euh4o1LbpH7ZOVshY -VpbrmWan_GoaQWbN6idUmv9RjamIPXPmUHwcZviDsWAI7G8QOSa03mhYIkmXk9iW2BPzw3u9ii82pCdEP8uMvhpNFOL5BdZ7pTZ9T0ZzazeEAZOYxDWJa9gs4uMGnSWb6V8ZaJaqhgDw-o3GHX3IUI

Części do wózków widłowych Clark — bez nich pojazdy nie ruszą!

Większość awarii w wózkach widłowych Clark wiąże się z ich eksploatacją. Nie oszukujmy się, są to pojazdy, które intensywnie pracują. Przykładowo, aby zapobiec usterkom wideł, zawsze przestrzegaj maksymalnych dopuszczalnych mas przewożonych towarów. Co jeszcze Cię uratuje? Zapasowe widły w magazynie! Jednak czasem nie wystarczy je tylko wymienić — z pozoru błaha usterka może okazać się poważną awarią.

Mimo iż amerykański producent widlaków Clark osiągnął światową sławę, nie oznacza to, że jego pojazdy są niezniszczalne. Zepsute podzespoły wpływają na pracę maszyn, a czasem sprawiają, że staje się ona niemożliwa. Kiedy zauważysz nieprawidłowość w swoim widlaku, natychmiast reaguj! Chodzi nie tylko o wspomniane przez nas przestoje w pracy, ale także o bezpieczeństwo operatora i osób w magazynie czy hali.

Jakie części w widlakach Clark zazwyczaj się psują?

Moglibyśmy odpowiedzieć na to pytanie kilkom słowami — takie jak w innych wózkach widłowych. Jednak od pojazdów Clark wymagamy o wiele więcej. Nie sprawi to jednak, że maszyny znanych marek staną się nagle bezawaryjne. Co zatem ulega zniszczeniu?

Wiesz już, że widły narażone są na częste usterki. Zazwyczaj wiążą się one z brakiem możliwości ich podnoszenia lub opuszczania. Powodem takiego stanu rzeczy może być uszkodzenie zaworów lub złączy.

Bywa, że awarii ulegną połączenia liniowe wózka. To powoduje, że pojazd traci moc i przestaje się rozpędzać do wymaganych prędkości. Usterki obejmują również skrzynie biegów, układ kierowniczy lub jednostki napędowe, czyli silniki. Objawem alarmującym jest to, że silnik nie chce się włączyć. Zdarza się także, że dochodzi do wycieku oleju z siłowników. Spokojnie. Wszystko naprawimy, najszybciej jak to możliwe diagnozując awarię i jej przyczynę. Wymienimy filtry, naprawimy skrzynie biegów, zajmiemy się silnikiem i widłami. Nie wierzysz? Sprawdź!

Części zamienne do pojazdów Clark — znajdziesz je w naszej ofercie!

Dysponujemy ogromną ilością części zamiennych do wózków widłowych różnych marek, w tym marki Clark. W mig usuniemy usterkę i zastąpimy zepsutą część zamiennikiem (lub oryginałem, jeśli Twój pojazd jest jeszcze w okresie gwarancji).

Nasza oferta obejmuje silniki spalinowe, joysticki, ładowarki akumulatorów, akceleratory, silniki elektryczne, chłodnice, skrzynie biegów i wiele innych części.

Nasi fachowcy naprawiają i testują wszystkie regenerowane części zamienne (zgodnie z wymogami jakości). Zyskujesz więc pewność, że Twój pojazd Clark otrzymuje to, co najlepsze.

Marka Clark — wyśniła amerykański sen!

Marka Clark, czyli producent wózków widłowych, zaczęła działać w początkowych latach XX wieku w Michigan. Kiedy jeszcze niewielu słyszało o kołowych pojazdach do podnoszenia, przedsiębiorstwo Clark stało się ich propagatorem. Firma od początku swojego istnienia za cel postawiła sobie optymalizację kosztów przedsiębiorstw. Motto marki zakłada, że widlaki staną się skuteczne i efektywnie ograniczą straty czasu w przedsiębiorstwach.

Czasy się zmieniały, a marka Clark nadal pozostała liderem, jeśli chodzi o produkcję wózków widłowych.

W 1991 roku firma po raz pierwszy wypuściła pojazd napędzanym sprężonym gazem ziemnym, wyrażając tym samym swoje poszanowanie dla środowiska (zmniejszyła emisję szkodliwych gazów).

Marka Clark nie ogranicza się jedynie do tego, co już stworzyła. Wciąż ulepsza swoje produkty, wprowadzając liczne innowacje. W 2019 roku zasiliła rynek europejski serią elektrycznych widlaków EPXi — alternatywą dla wózków widłowych z silnikami Diesla i LPG. Pojazdy te są niezawodne, wszechstronne, wygodne i bezpieczne. Ich wytrzymała konstrukcja zapewnia sprawne funkcjonowanie widlaka przez cały czas jego użytkowania.

Skorzystaj z naszego serwisu wózków widłowych Clark (i innych marek). Oferujemy szeroki wybór części zamiennych do nowych widlaków, jak i tych starszej generacji. Zadbaj z nami o bezpieczeństwo i komfort pracy w swoim przedsiębiorstwie! 

Części zamienne do wózków widłowych Clark

Kategoria: Części do wózków widłowych Clark

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji