Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wózki widłowe

Oferujemy szeroki wybór pojazdów, wśród których znajdują się nowe wózki widłowe. Pochodzą one od producentów, takich jak Hangcha HC, Hyster, Yale oraz Toyota. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są bardzo wytrzymałe i wydajne. Większość z nich cechuje również intuicyjna obsługa, dzięki czemu pracownicy szybko uczą się jak nimi sterować.

Zależy nam na tym, aby zaoferować Wam najbardziej optymalne rozwiązania, które pozwolą na wygodną, a jednocześnie ekonomiczną pracę. Właśnie dlatego oferujemy nowe wózki widłowe posiadające odpowiednie parametry i funkcje.

Modele Hangcha są nieustannie udoskonalane, ich udźwig może wynosić od 1 nawet do 4 ton, dzięki czemu są one niezwykle uniwersalne. Natomiast wózki widłowe Hyundai charakteryzuje prosta budowa i przyjazna dla użytkownika konfiguracja, dzięki czemu można bardzo szybko nauczyć się go obsługiwać.

Natomiast pojazdy firmy Hyster i Yale to jedne z niewielu modeli o tak dużym udźwigu, może on wynosić od 1000 nawet do 50 000 kilogramów. Doskonale sprawdzą się dla osób, które szukają modeli o dużej sile.

Jak widać produkty dostępne w naszej ofercie cechuje różnorodność, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich model najlepszy dla siebie. Nowe modele są w pełni wydajne i ekonomiczne, różnią się od siebie udźwigiem, oprogramowaniem oraz sposobem zasilania.

W swojej ofercie posiadamy zarówno nowe jak i używane maszyny poniższych marek:

Dokładniejszy opis marek znajduje się na naszym blogu, do opisów prowadzą odnośniki powyżej

Oferta wózków widłowych nowych oraz używanych

Kategoria: Wózki widłowe