Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Opony pneumatyczne - pompowane

Zmniejszające opory toczenia, nośność do 5000kg, a także świetna przyczepność to tylko niektóre z właściwości, jakie posiadają proponowane przez nas przemysłowe opony do wózków widłowych. Oferowane poniżej pneumatyczne, pompowane koła znanych producentów charakteryzują się tym, iż po założeniu może on się poruszać po zróżnicowanym terenie.

Opony pneumatyczne do wózków

Wszystkie umieszczone w ofercie opony przemysłowe takich marek jak Marangoni, Solideal, Addo, czy Emrald, dzięki zastosowaniu specjalnych mieszanek, wpływają na zmniejszenie zużycia paliwa, czy energii elektrycznej. W rezultacie stają się ekonomiczne i realnie przyczyniają się do ochrony środowiska, gdyż zostaje ograniczona emisja dwutlenku węgla.

Ponadto tego typu opony nałożone na wózek widłowy zwiększają komfort w trakcie jego prowadzenia. Optymalna szerokość produktu przekłada się na stabilność widlaka, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Z kolei zwiększona ilość przekładek skutkuje podwyższoną odpornością na eksploatację gumy.

Proponowane przez nas pompowane opony przemysłowe do wózków przeznaczone są do felg w rozmiarze od 8 do 15 cali. Sprzedajemy je w komplecie wraz z dętką i fartuchem ochronnym. Zabezpiecza on gumę przed uszkodzeniem, które mogłaby spowodować metalowa felga.

OPONY PNEUMATYCZNE DO WÓZKA WIDŁOWEGO

Kategoria: Opony pneumatyczne - pompowane