Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Akumulatory

Pojazdy elektryczne doskonale sprawdzają się na halach przemysłowych czy w magazynach, a także podczas realizacji prac zewnętrznych. Akumulatory do wózków widłowych stanowią zaś jedne z ważniejszych komponentów, dzięki którym paleciaki mogą działać bezawaryjnie, a do tego wydajnie. Warto więc zadbać o jak najlepsze dopasowanie tych elementów we własnych urządzeniach: zarówno pod względem rodzaju, czasu pracy, mocy, jak i wielkości. Wybierając produkt takiej marki jak: Daewoo, Nissan, Jungheinrich czy Toyota mają Państwo pewność, że widlak posłuży Wam na jednym ogniwie przez długie lata.

Akumulatory do paleciaka mają pojemność od 35 do nawet 90Ah, dlatego aby dobrać odpowiedni komponent należy zwrócić uwagę na opis techniczny, a także przeznaczenie posiadanego podnośnika. W ofercie Centrum Serwisowego Wózków i Maszyn znajdą Państwo ogniwa elektryczne do wszystkich popularnych urządzeń, zarówno tych przeznaczonych do pracy na miejscu wysokiego składowania, jak i do realizacji zleceń na terenach zewnętrznych.

Akumulator do wózka widłowego