Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Koleby

Kontenery samowyładowcze

Standardowe pojemniki samowyładowcze znajdują zastosowanie przede wszystkim w transporcie sypkich materiałów (żwir, piasek), a także odpadów przemysłowych (wióry, zrzyny, złom i tworzywa sztuczne). W podstawowej wersji koleby wykonywane są z blachy grubości 3 mm, blacha wzmacniana jest na obrzeżach (Istnieje możliwość wykonania kontenerów z blachy o grubości do 5 mm). Wszystkie kontenery przystosowane są to transportu wózkiem widłowym, lub wózkiem paletowym, dodatkowe wyposażenie mogą stanowić koła. Pojemniki wykonywane w dowolnej kolorystyce wg. Palety RAL, mogą również być ocynkowane.

Podczas pracy w wózkiem widłowym po odbezpieczeniu blokady i przechyleniu masztu do przodu pojemnik samoczynnie się otwiera. Podczas przechylenia masztu w stronę wózka pojemnik za pomocą siły grawitacji zamyka się. 

kontenery samowyładowcze do wózków widłowych

Kategoria: Koleby