Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Serwis mobilny

Szybkie zgłoszenie serwisowe

Powyższy link prowadzi do formularza szybkiego zgłoszenia serwisowego

 

Oferta serwisu mobilnego jest skierowana dla wszystkich, którym zależy na szybkiej naprawie wózka . Po odebraniu zgłoszenia serwisowego mechanik wyjeżdża w ustalone wcześniej miejsce, dokonuje pełnej diagnostyki problemu oraz jeśli jest to tylko możliwe, eliminuje go. Mechanik zwykle po wstępnych oględzinach dokonuje diagnostyki komputerowej, oszacowania kosztów oraz czasu naprawy, po czym zabiera się do pracy, bądź proponuje inną alternatywę. W wypadku jeśli naprawa usterki jest niemożliwa do usunięcia u klienta, a wózek musi być zabrany na nasz serwis, mechanik może zaproponować wynajem wózka widłowego na czas naprawy w korzystnych warunkach.

Serwis mobilny wózków widłowych

Nasz mobilny serwis wózków widłowych to praktyczne i szybkie rozwiązanie w sytuacji, gdy zepsuje się widlak. Wózki widłowe to pojazdy, bez których nie jest możliwa efektywna praca w hali czy magazynie. Nasze usługi serwisowe obejmują dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce i naprawę wózków widłowych. Szybko i sprawnie.

Mobilny serwis wózków widłowych — jakie usługi obejmuje?

Nasz mobilny serwis wózków widłowych obejmuje usługi takie jak naprawa wózków widłowych, wymiana części i diagnostyka.

Naprawa wózków widłowych i wymiana jego części

Pewne elementy wózków widłowych są narażone na częste eksploatacje. Co najczęściej trzeba wymieniać w wózkach widłowych? Przede wszystkim:

 • filtry oleju, powietrza i paliwa,

 • baterie i ich złącza,

 • ogumienia (narażone szczególnie podczas pracy w terenie),

 • układ hydrauliczny,

 • przewody,

 • mechanizm podnoszenia ładunku — widły i karetka,

 • łożyska,

 • układ kierowniczy,

 • układ elektryczny,

 • elektronika,

 • opony,

 • gąsienice,

 • rolki.

Doskonale wiemy, że awaria wózków widłowych wiąże się z problemami logistycznymi i opóźnionymi dostawami. A te nie są obojętne dla finansów Twojego przedsiębiorstwa. Udzielamy gwarancji na każdą wykonaną naprawę. Dostosowujemy jej termin do Twoich możliwości i czasu. Kiedy usunięcie usterki nie jest możliwe na miejscu, proponujemy wynajem wózków widłowych, a sprzęt wymagający naprawy bądź wymiany części zabieramy do serwisu stacjonarnego.

Przeglądy i konserwacja wózków widłowych

Oprócz standardowych napraw i wymiany części zamiennych zajmujemy się także konserwacją i przeglądami widlaków. Nasze działania obejmują między innymi diagnostykę stanu instalacji elektrycznych, gazowych i baterii trakcyjnych.

Wózki widłowe, czyli pojazdy niezbędne w hali i magazynie

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie szybki serwis wózków widłowych. Wózek widłowy to pojazd, który jest podstawą wielu prac w magazynach i halach. Bez niego wsparcie procesów operacyjnych w przedsiębiorstwie nie byłoby możliwe. Wózki widłowe to mechaniczne pojazdy kołowe, które często się psują. Z nami jednak nie musisz się obawiać. Naprawiamy wiele marek widlaków, praktycznie żaden wózek widłowy nie ma przed nami tajemnic. Nasz serwis wózków widłowych oferuje nie tylko naprawy, diagnostykę i konserwację. Zapewniamy także krótko- i długoterminowy wynajem wózków widłowych. Dzięki nam na pewno nie zostaniesz bez pojazdu.

Nasz serwis wózków widłowych obejmuje naprawdę wszystkich typów wózków, serwis ogumienia, naprawy bieżące, ale także kontrole techniczne, komputerową diagnostykę usterek, regenerację baterii, szybką wymianę opon, wsparcie podczas rejestracji wózków w UDT (wraz z dokumentacją techniczno-ruchową wózka).

Wynajem wózków widłowych, szybka naprawa i kompleksowa diagnostyka — co jeszcze oferujemy w ramach mobilnego serwisu?

Dobre wózki widłowe gwarantują stabilność finansową w Twoim przedsiębiorstwie, ponieważ na czas wywiązujesz się ze zleceń z kontrahentami. Oferujemy Ci szybkie naprawy, kompleksowe przeglądy i wózki zastępcze w razie takiej konieczności.

Stawiamy na bezpieczeństwo maszyn i co za tym idzie — Twoich pracowników. Doskonale znamy wymagania dotyczące przeglądów i obowiązujące przepisy prawne. U nas możesz liczyć na przejrzystą dokumentację serwisową.

Nasz zespół potrafi wykryć nawet przyszłą usterkę wózka widłowego, dlatego podejmuje odpowiednie środki zaradcze. To z kolei ogranicza szkody i ryzyko napraw.

Skorzystaj z naszego mobilnego serwisu wózków widłowych — na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Wiemy, że sprawne pojazdy przekładają się na funkcjonowanie Twojej firmy. A na tym najbardziej nam zależy.


Mobilny serwis wózków widłowych CSWIM

Kategoria: Serwis mobilny