Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Kamery do wózków widłowych

Zestaw kamer do wózków widłowych

Kamery do wózków widłowych – Po co?? Komu to potrzebne??

Systemy wizyjne dla wózków widłowych zdobywają coraz to większe uznanie, dzieje się to za sprawą zmniejszenia ilości uszkodzonych towarów, przez co rentowność firmy znacznie się poprawia. Jednokrotny wydatek na profesjonalną kamerę do wózka widłowego szybko się zwraca. Taka kamera staje się trzecim najdoskonalszym okiem dla operatora wózka widłowego, kamera umieszczona jest między widłami wózka dzięki czemu operator idealnie widzi co dzieje się nawet wysoko nad jego kabiną. Bezproblemowo może trafić w paletę, nie uszkadzając znajdującego się na niej ładunku. Największe firmy Polskiego przemysłu już zainwestowały w takie systemy wizyjne, a ich przedstawiciele są z tej decyzji bardzo zadowoleni.

Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości większość wózków widłowych będzie wyposażona w kamery, gdyż Ci którzy spróbowali pracy z tymi urządzeniami nie wyobrażają sobie magazynowania towarów w magazynach wysokiego składowania bez nich. Fakt iż kamery są bezprzewodowe, daje możliwość montażu ich na dowolnym wózku, niezależnie od wysokości podnoszenia masztu. Kamery mają doskonały zasięg nawet w halach pokrytych blachą (najcięższy przykład). Ponadto kamery działają ja noktowizor, dają obraz nawet w zupełnych ciemnościach.

Kamery do wózków widłowych

Kategoria: Kamery do wózków widłowych

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji