Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Używane wózki widłowe

Używane wózki widłowe

Nie chcesz inwestować w nowe wózki widłowe? Dobrze trafiłeś. Jeśli rzadko korzystasz z tego typu urządzenia, a jednak przydaje Ci się ono w wielu pracach, postaw na pojazd używany. W naszej ofercie znajdziesz wózki widłowe LPG, z silnikiem diesla oraz elektryczne.

Używany wózek widłowy, czyli co wyróżnia naszą ofertę?

Mamy w ofercie wiele używanych wózków widłowych znanych marek. Zawsze otrzymasz od nas informację, jaki jest rok produkcji pojazdu oraz jaki jest stan silnika i innych jego elementów. Niższa cena wózka widłowego wcale nie oznacza, że musi on być gorszej jakości. Istnieje jednak kilka parametrów, które powinieneś sprawdzić przed jego zakupem. Gwarantujemy Ci, że nasze używane wózki widłowe są:

  • w pełni bezpieczne — każdy z pojazdów, który opuszcza nasz serwis, jest zgodny z normami bezpieczeństw oraz wszelkimi rozporządzeniami unijnymi; oddajemy w Twoje ręce wózek widłowy wyposażony w plakietkę kontrolną badania FEM,

  • zaawansowane technologicznie — dbamy o to, aby wózek widłowy był w pełni sprawny; nasi specjaliści czuwają nad tym, aby proces regeneracji przebiegł szybko i efektywnie: dokładnie sprawdzają każdy element pojazdu (w tym jego maksymalny udźwig),

  • estetyczne — czuwamy nad tym, aby wózek widłowy, który od nas kupisz, wyglądał niemal identycznie, jak nowy pojazd; zanim oddamy go do Twojego użytku, przeprowadzimy jego gruntowne czyszczenie i lakierowanie,

  • niezawodne — zanim nasz używany wózek widłowy trafi w Twoje ręce, najpierw go zdemontujemy — ów demontaż jest połączony z wymianą bądź regeneracją niektórych komponentów; dzięki temu zyskujesz gwarancję, że Twój używany wózek widłowy nie zepsuje się, a Ty nie będziesz ponosił kosztów jego naprawy.

Czy wiesz, że inwestując w używany wózek, o 80% redukujesz emisję dwutlenku węgla? Wszystkie komponenty i materiały, które nie są przydatne, zostają przez nas w odpowiedni sposób zutylizowane, więc nie szkodzimy naszej planecie (nie przyczyniamy się do generowania odpadów).

Warto postawić na wózki widłowe z drugiej ręki. Informacje takie jak rok produkcji, maksymalny udźwig dostajesz od nas na poczekaniu. Zyskujesz ponadto gwarancję, że filtr, widły i inne elementy pojazdu są bez zarzutu. Jak więc widzisz, jego stan jest niemal idealny.

Zapraszamy!

Świetnym pomysłem, szczególnie przydatnym na małych magazynach, są używane wózki widłowe z naszego asortymentu. Jest to idealne rozwiązanie m.in. dla przedsiębiorstw, które rzadko korzystają z tego typu urządzenia, ale jest ono przez nie wykorzystywane w szeregu różnych prac.

Wózki widłowe są produkcji znanych marek, takich jak np. Hyster. Dzięki temu mamy pewność ich wysokiej trwałości, wytrzymałości i żywotności na lata. Używane modele są w doskonałej kondycji, z małymi, widocznymi śladami zewnętrznymi, spowodowanymi normalną eksploatacją. Silniki i inne istotne elementy układu napędowego, w każdym modelu działają bez zarzutu i zapewniają wytrzymałość na wiele lat pracy.

Maszyny ułatwiają oraz zdecydowanie przyspieszają m.in. prace polegające na przemieszczaniu towarów i palet, a także przy wyładunkach i załadunkach. W naszej ofercie znajdują się używane wózki widłowe o napędzie elektrycznym, typu diesel lub LPG – wszystkie charakteryzują się świetnymi parametrami i odpowiednią wydajnością.

Za relatywnie niewielką cenę zdecydowanie polepszysz efektywność pracy w magazynie lub w fabryce. Wybierz kategorie i zobacz nasze propozycje – jeśli masz problem z wyborem właściwego modelu lub masz jakieś pytania, to skontaktuj się z naszym zespołem – z chęcią pomożemy.

Wózki widłowe używane, widlaki używane - CSWIM