Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Używane wózki widłowe

Świetnym pomysłem, szczególnie przydatnym na małych magazynach, są używane wózki widłowe z naszego asortymentu. Jest to idealne rozwiązanie m.in. dla przedsiębiorstw, które rzadko korzystają z tego typu urządzenia, ale jest ono przez nie wykorzystywane w szeregu różnych prac.

Wózki widłowe są produkcji znanych marek, takich jak np. Hyster. Dzięki temu mamy pewność ich wysokiej trwałości, wytrzymałości i żywotności na lata. Używane modele są w doskonałej kondycji, z małymi, widocznymi śladami zewnętrznymi, spowodowanymi normalną eksploatacją. Silniki i inne istotne elementy układu napędowego, w każdym modelu działają bez zarzutu i zapewniają wytrzymałość na wiele lat pracy.

Maszyny ułatwiają oraz zdecydowanie przyspieszają m.in. prace polegające na przemieszczaniu towarów i palet, a także przy wyładunkach i załadunkach. W naszej ofercie znajdują się używane wózki widłowe o napędzie elektrycznym, typu diesel lub LPG – wszystkie charakteryzują się świetnymi parametrami i odpowiednią wydajnością.

Za relatywnie niewielką cenę zdecydowanie polepszysz efektywność pracy w magazynie lub w fabryce. Wybierz kategorie i zobacz nasze propozycje – jeśli masz problem z wyborem właściwego modelu lub masz jakieś pytania, to skontaktuj się z naszym zespołem – z chęcią pomożemy.

Wózki widłowe używane, widlaki używane - CSWIM