Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Części Mitsubishi

Urządzenia do transportu i przenoszenia ładunków japońskiego producenta Mitshubishi to cenione w swojej kategorii narzędzia usprawniające prace porządkowe w magazynie. Części do wózków widłowych tej marki będą pomocne w sytuacji, kiedy nieoczekiwanie sprzęt odmówi nam posłuszeństwa.

Za najczęstszą przyczynę awarii uważa się nadmierną eksploatację tego typu maszyn. To też główny powód nieprawidłowości występujących w obrębie elementów podnoszących i wyciągających widły. Do rzadkości nie należą też defekty układu kierowniczego lub uszkodzenie silnika.

Posiadamy komponenty, którymi można zastąpić niesprawne oryginalne podsystemy układu hydraulicznego, elektrycznego, hamulcowego czy napędowego. Poza najpopularniejszymi częściami do wózków widłowych umożliwiamy też wymianę zużytych filtrów, skrzyń biegów oraz sprzęgieł.

Części Mitsubishi

Kategoria: Części Mitsubishi

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji