Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Widły

Podstawowym elementem wózków są widły, od których wzięły one swoją nazwę. W naszej ofercie możesz znaleźć modele różniące się od siebie rozmiarem i długością.

Oferujemy akcesoria pochodzące od wielu cenionych producentów, wśród których znajdują się między innymi HC Hangcha, Jungheinrich, Heli, Doosan, Bułgar Balkancar, Caterpillar CAT, Clark, Daewoo i wielu innych, których znajdziecie w naszym asortymencie.

Widły stanowią podstawowy element każdego wózka, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu. To za ich pomocą możliwy jest załadunek czy transport. Dlatego tak ważne jest właściwe dopasowanie ich do modelu, pozwoli ono uniknąć przeciążenia, a co za tym idzie upadku ładunku.

W naszej ofercie posiadamy widły o odmiennej szerokości, grubości, długości oraz udźwigu. Decydując się na wybór konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Po pierwsze na to jaka musi być długość wideł, aby były one przydatne podczas wykonywania pracy, a także jaki jest udźwig wózka, do którego chcemy je dopasować.

Sprzedawane przez nas produkty posiadają klasę IIA lub B, III A lub B oraz IV A lub B. Dzięki czemu każdy klient może wybrać odpowiedni dla siebie. W ten sposób uzyska precyzyjny i odpowiedni sprzęt do pracy.

Widły do wózków widłowych