Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Nowe wózki widłowe Diesel

Korzystną opcją dla klientów, którzy w swoim przedsiębiorstwie wykorzystują urządzenia do przeładunku towaru, są chińskie wózki widłowe posiadające napęd typu Diesel. Jest to sprzęt HC Hangcha sprawdzony na terenie Azji, które zalety potwierdzają również certyfikaty, dopuszczające do sprzedaży tych maszyn na terenie Unii Europejskiej.

Elementy pojazdów

W nowych wózkach widłowych HC Hangcha stosowanie są części, które pozwalają na sprawne wykorzystywanych ich w działalności przemysłowej. Są to zarówno japońskie podzespoły, których producentami są firmy Okamura czy Nissan, jak i części chińsckich producentów – firm HC i TCM. Przedsiębiorstwa te swoje działania opierają na wykorzystywaniu technologii pochodzącej z japońskich zakładów. Oprócz wydajnych przekładni i silników, ważne jest również zastosowanie w chińskich wózkach widłowych z napędem Diesla niezawodnych układów hamulcowych, a także licznych akcesoriów zapewniających dodatkową ochronę użytkownikowi maszyny, chociażby poprzez zawór bezpieczeństwa.

HC Diesel