Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Opony niebrudzące (Białe - Szare - Kremowe)

W magazynach, w których priorytetem jest zachowanie czystości, wykorzystywane są środki umożliwiające zachowanie wymaganego porządku. W przypadku wózków widłowych kluczowe więc są opony niebrudzące białe, szare lub kremowe.

Opony niebrudzące do wózków

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pełne superelastyczne koła marki Marangoni. Posiadają te same właściwości, co standardowe przemysłowe opony tego typu, a w dodatku nie pozostawiają śladów.

Ich trójwarstwowa konstrukcja, których baza jest specjalnie zbrojona, zapewnia wysoką ochronę przed przetarciami. Charakteryzują się także znakomitą przyczepnością, a ich duża ładowność pozwala na stabilne przewożenie towarów.

Nierzadko standardowe czarne opony pozostawiają ślady na posadzce, a czasami nawet na magazynowanych produktach. Przemysłowe gumy niebrudzące znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach, w których wózki widłowe poruszają się po magazynach z artykułami spożywczymi lub farmaceutycznymi. W przypadku tych firm, często nie można sobie pozwolić na stosowanie silnych środków chemicznych do usuwania powstających zabrudzeń.

Dodatkowo jasny kolor gumy sprawia, że nasze produkty na pojeździe prezentują się nadzwyczaj efektownie. Proponowane przez nas koła dostępne są w wariantach z mocowaniem typu „standard” oraz „quick/sit” umożliwiając klientowi dobór odpowiedniej opony przemysłowej do danego wózka widłowego.

Opony niebrudzące (Białe - Szare - Kremowe)

Kategoria: Opony niebrudzące (Białe - Szare - Kremowe)