Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Części do wózków widłowych Halla

Części zamienne do wózków widłowych Halla
HDF20.25.30-II A
HDF20.25.30-II B
HDF20.25.30-II C
L25 FULLFREE-2-STAGE-MAST
L25 H(L-G)F20.25.30(C)
L25 HA(3.000CC)-ENGINE
L25 HA380.380E
L25 HBF15.20-25
L25 HBF15
L25 HBF15T-18T(FRANS)
L25 HBF15T-18T
L25 HBF15T.18T(NED)
L25 HBF20-25
L25 HBF20.25-II
L25 HBF20.25
L25 HBF20C.25C
L25 HBR14.15.18.20
L25 HDF20.25.30(C)-II
L25 HDF20.25.30
L25 HDF35.45-II
L25 HDF35A-45A
L25 HDF35A.45A(FR)
L25 HDF35A.45A(NED)
L25 HDF35A.45A
L25 HDF50.70
L25 HLF20-25-30(C)
L25 PM_HBR14-15-18-20
L25 SM-H(L-G)F20.25.30(C)
L25_HDF20.25.30

W tym dziale znajdują się części zamienne do wózkow widłowych Halla, jego podkategoriami są Halla filtry, Halla uklad kierowniczy, Halla uklad hydrauliczny, Halla maszt, Halla układ hamulcowy, Halla układ napędowy, Halla układ elektryczny, Halla skrzynia biegów, Halla sprzęgło, Halla akcesoria.

Części zamienne do wózków widłowych Halla

Niezależnie od tego, czy dysponujesz spalinowymi, czy elektrycznymi wózkami widłowymi, przychodzi moment, kiedy ich części ulegną awarii. Proponujemy Ci części zamienne do wózków widłowych Halla. Naturalnie, znajdziesz u nas również zamienniki do widlaków pozostałych marek obecnych na polskim, jak i zagranicznym rynku.

Wózki widłowe nie są pojazdami niezniszczalnymi, tym bardziej że mocno je eksploatujesz. Jeśli zdecydujesz się na nasz serwis, zyskasz pewność kompleksowej obsługi. Zamiast przepłacać za oryginalne komponenty, postaw na zamienniki układów elektrycznych, sterowania i hydraulicznych. Współpracujemy z renomowanymi producentami części zamiennych. Nie ma dla nas znaczenia czy potrzebujesz elektronicznych części, czy innych.

Pełny asortyment części zamiennych do wózków widłowych Halla — tylko w CSWiM!

Jesteśmy prawdziwym ekspertem w zakresie części zamiennych do wózków widłowych. Jeśli Twój widlak marki Halla uległ awarii, zajmiemy się nim. Aby Twój pojazd dobrze funkcjonował, odpowiednio o niego dbaj. Oczywiście nie unikniesz drobnych usterek, ale wydłużysz jego żywotność. Kluczem do sukcesu jest staranna obsługa, właściwa konserwacja i dostęp do wysokiej jakości części i akcesoriów. Śmiemy twierdzić, że bez odpowiednich zamienników ani rusz! Czym dysponujemy? Zaproponujemy Ci:

 • części do silników i osprzętu,

 • części zamienne układów paliwowych,

 • części zamienne do układów sprzęgłowych i różnego typu skrzyń biegów,

 • zamienniki układów elektrycznych i elektronicznych,

 • części zamienne do układów hamulcowych, zawieszenia i skrętu,

 • felgi,

 • opony,

 • gąsienice.

Dlaczego warto zdecydować się na części zamienne do wózków widłowych?

Oryginalne części czy zamienniki? Jeśli wciąż zadajesz sobie to pytanie, pora, abyś raz na zawsze uwolnił się od wątpliwości.

Części zamienne gwarantują Ci doskonałą jakość. Wbrew obiegowym opiniom w niczym nie ustępują one częściom oryginalnym. Wykonuje się je przy użyciu takich samych materiałów i przy wykorzystaniu takiej samej technologii.

Bezpieczeństwo części zamiennych potwierdzają liczne certyfikaty. Nie martwisz się zatem tym, że wybrałeś gorsze komponenty.

Części zamienne to przemyślana inwestycja. Dzięki nim oszczędzisz i zoptymalizujesz koszty — zamienniki są po prostu tańszą alternatywą.

Nie tylko części do wózków widłowych, czyli zakres naszej oferty

Dzięki wieloletniej naprawie wózków widłowych udało nam się wypracować korzystne warunki współpracy z klientami. Usługi naszego serwisu to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia. W ofercie mamy nowe, jak i używane wózki widłowe. Jak więc widzisz, części zamienne, to nie wszystko, co Ci zaproponujemy.

Wózki widłowe Halla, podobnie jak inne widlaki, są przeznaczone do tego, aby podnosiły ciężkie ładunki. Sprawdzają się w magazynach i halach, jak również podczas pracy na zewnątrz. Właśnie dlatego tak ważne jest, abyś przeprowadzał regularne przeglądy swoich pojazdów. Jest to konieczne zarówno dla bezpieczeństwa Twoich pracowników, jak i samego widlaka. Dysponujemy własnym działem konserwacji wózków widłowych. Przeprowadzimy przegląd Twojego widlaka i przygotujemy go do kontroli w UDT.

Szczególną uwagę zwrócimy na:

 • widły,

 • silnik i skrzynię biegów,

 • hamulce,

 • łańcuchy,

 • akcesoria do załadunku,

 • opony i koła,

 • elementy sterujące,

 • układ elektryczny.

Ręczna ciężarówka, a może platforma przewozowa? Jak powstawały wózki widłowe?

Jesteś ciekaw, jaka jest historia wózków widłowych? Ich pierwowzory powstały już w XIX wieku i pierwotnie traktowano je jako ręczne ciężarówki. Masywne i mało mobilne wymagały ogromnego wysiłku ze strony operatora. Nie pomagał także fakt, że poruszały się na dwóch kołach. Dopiero wprowadzenie dwóch dodatkowych kół nieco usprawniło proces przewozu.

W 1906 roku do wózków widłowych wprowadzono pierwsze akumulatory. W ten sposób widlaki zaczęły przypominać mini platformy przewozowe. Ich operator stał przed maszyną. Tego typu pojazdom daleko było do doskonałości, jednak spełniały swoją funkcję — przewoziły ciężkie ładunki.

W mirę upływu czasu zaczęto technologicznie ulepszać wózki widłowe. Przełomem była możliwość podnoszenia lub opuszczania platformy zapewniającej udźwig.

Po I wojnie światowej widlaki postrzegano jako pojazdy niezbędne do pracy w fabrykach. W 1919 roku powstał pierwszy wózek widłowy wysokiego podnoszenia. W latach 20. i 30. XX wieku w widlakach zaczęto wykorzystywać podnośniki hydrauliczne, poszerzono także zasięg wysokościowy.

Połowa XX wieku to prace nad możliwościami widlaków. Zmniejszono ich gabaryty, zwiększając jednocześnie udźwig. Pojawiły się także pojazdy z większą stabilizacją, a więc bezpieczne zarówno dla operatora, jak i przewożonego ładunku.

Obecnie wózki widłowe ograniczają emisję spalin, przez co są dostosowane do standardów ekologicznych. Niektóre nowoczesne widlaki mogą być sterowane zdalnie, bez obecności operatora w kabinie. Bezprzewodowa transmisja danych w widlakach pozwala analizować wszelkie nieprawidłowości związane z pracą pojazdu.

Skorzystaj z naszej oferty i zdecyduj się na wymianę części w naszym serwisie. Zaoszczędzisz, zyskasz gwarancję bezpieczeństwa maszyny i co więcej — świetnie przygotujesz ją do kontroli w UDT.Części zamienne do wózków widłowych Halla

Kategoria: Części do wózków widłowych Halla

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji