Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Koleby 1,3m3

Z jego pomocą w łatwy i wygodny sposób możesz przetransportować lub przechować żwir, złom, wióry, korę lub różne tworzywa sztuczne. Kontener ten ma pojemność równą 1,3 m3, szerokość 1320 mm, długość 1800 mm oraz wysokość 1170 mm.

Pojemniki samowyładowcze wykonujemy z blachy o trzech różnych grubościach 3, 4 lub 5 milimetrów, które posiadają wzmocnione obrzeża. Ściany wewnętrzne są gładkie, dzięki czemu można z nich łatwo usunąć zabrudzenia powstałe w wyniku przewożenia towaru.

Dostępne w asortymencie koleby zostały również przystosowane do współpracy z wózkiem widłowym, dlatego też dobrze sprawdzą się podczas pracy na magazynie, hali produkcyjnej, ale również na budowie. Na prośbę klienta możemy produkty wyposażyć również w koła, dzięki czemu będzie można je wygodnie przesuwać.

kontener 1,3m3