Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Części Caterpillar

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych elementów zamiennych, pochodzących od renomowanych firm znacznie wydłużą Państwo czas użytkowania swoich wózków widłowych. Wśród części Caterpillar CAT znajdą Państwo produkty do silników takich marek, jak: Continental, Mitsubishi, Perkins lub Peugeot. Oprócz tego nabędziecie również akcesoria do innych ważnych układów pojazdu, m.in. hamulcowego, hydraulicznego i elektrycznego.

Wszystkie części Caterpillar sprowadzamy bezpośrednio od producentów, co pozwala Państwu uniknąć problemów wynikających z użytkowania niesprawdzonych komponentów. W przypadku trudności z doborem odpowiednich produktów, zachęcamy do szczegółowego wypełnienia formularza, dostępnego pod dowolnym wyrobem. Po otrzymaniu charakterystyki Państwa pojazdu, zaproponujemy konkretne modele filtrów powietrza czy skrzyń biegów, potencjometrów, lamp i innych elementów do nowszych, jak i starszych wózków widłowych. Po wykonaniu wymiany komponentu na długi czas zapomnicie Państwo o awariach serwisowanego układu.

Caterpillar

Caterpillar Inc., często nazywany po prostu CAT, to amerykańskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Peorii, w stanie Illinois.  Caterpillar powstał 15 kwietnia 1925 r. z połączenia Holt Manufacturing Company  i  C. L. Best Gas Traction Company z San Leandro . Powstałe przedsiębiorstwo nazwano Caterpillar Tractor Co.

Zaprojektowane do pracy, wózki widłowe Cat  stworzone są z myślą o najlepszej jakości oraz różnorodności potrzebnej do składowania magazynowego. Wózki te posiadają ładowności od 1 do 15t. występują zarówno w wersjach spalinowych jak i elektrycznych.

Wózki te odznaczają się w przypadku wózków elektrycznych, są przyjaźniejsze środowisku oraz tańsze w eksploatacji. Nowe wózki widłowe z silnikiem diesla realizujące wymogi normy Tier 4 Final odznaczają się małą emisją spalin oraz ekonomicznym spalaniem paliwa Marka ta dba o wygodę operatora, cały czas są wprowadzane nowe systemy elektroniczne, ułatwiające prace. 

Części Caterpillar CAT

Kategoria: Części Caterpillar

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji