Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

OPONY PEŁNE - SUPERELASTYCZNE

Odpowiednio dobrane zapewnią urządzeniom do transportu dobrą przyczepność oraz stabilność podczas jazdy, co będzie szczególnie istotne w przypadku przewożenia towarów delikatnych i narażonych na uszkodzenia. Opony do wózków widłowych niebrudzące pełne nie pozostawią również śladów na jasnej posadzce, co ułatwi z kolei utrzymanie porządku w części magazynowej.

Modele ogumienia, które polecamy, powstawały w specjalnych laboratoriach pod okiem ekspertów. Te okoliczności sprawiają, że mamy pewność, że oferujemy klientom produkty najwyższej klasy. Mieszanki superelastycznych materiałów, których użyto do produkcji opon do wózków widłowych są odporne na przebicia i ścieranie. Ich właściwości nie zmieniają się nawet w trakcie intensywnej eksploatacji oraz w przypadku nierównego podłoża. Modele pełne niebrudzące redukują także opory toczenia podczas pracy urządzenia, zmniejszając tym samym zużycie paliwa oraz emisję CO2.

Sam montaż opon do wózków widłowych jest stosunkowo prosty, ale wymaga często zastosowania prasy hydraulicznej oraz obecności dopasowanych felg.

OPONY PEŁNE - SUPERELASTYCZNE

Kategoria: OPONY PEŁNE - SUPERELASTYCZNE