Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Elektryczne

Używane wózki widłowe Hyster o napędzie Elektrycznym

Wózek widłowy elektryczny

Wózki widłowe elektryczne to wózki jezdniowe z napędem elektrycznym. Są uniwersalne, wielofunkcyjne i — co dzisiaj niezwykle ważne — ekologiczne. Zainwestuj w nasze elektryczne wózki widłowe. Ich poziom hałasu to tylko 70 dB, są więc idealne do pracy wewnątrz hal i magazynów.

Elektryczne wózki widłowe — niezbędne do przewożenia ładunków

Elektryczny wózek widłowy z przeciwwagą jest wprost niezbędny w zakładzie przemysłowym i produkcyjnym. Nasze widlaki cechuje wysoka jakość wykonania i efektywność. W pracy nasze elektryczne pojazdy są bardzo wydajne — mogą przewozić ładunki o bardzo dużej masie. Nasze wózki widłowe elektryczne są niezrównane, jeśli chodzi magazynowe prace związane ze składowaniem. Doskonale radzą sobie także z zadaniami z zakresu transportu bliskiego.

Widlaki elektryczne, jakie mamy w swojej ofercie, wykorzystasz na każdym etapie magazynowania. Pobierzesz towar, dostarczysz go do miejsca składowania oraz skompletujesz i wydasz załadunek w celu dalszego transportu.

Wózki widłowe elektryczne, czyli widlaki inne niż wszystkie

Elektryczne wózki widłowe od zwykłych widlaków różnią się rodzajem zasilania. Są one nazywane także akumulatorowymi, ponieważ ich zasilanie odbywa się przez baterię. Wózki widłowe elektryczne cechuje wysoki komfort użytkowania. Nie emitują one także tak szkodliwych dla środowiska spalin. W odróżnieniu od wózków spalinowych mogą być używane na zamkniętych przestrzeniach, co jest zgodne z normami UDT.

Elektryczne wózki widłowe z napędem 3-kołowym i 4-kołowym

Elektryczne wózki widłowe mogą mieć napęd 3-kołowy lub 4-kołowy. Trójkołowce są zwrotne i mają małe rozmiary, co sprawia, że doskonale pracują w trudno dostępnych i wąskich miejscach. Wózki z przeciwwagą 4-kołowe cechują większe gabaryty, stabilność, ale też o wiele większy maksymalny udźwig.

Konstrukcja elektrycznego pojazdu z przeciwwagą

Wózki widłowe z napędem elektrycznym to różne modele w obrębie jednej marki. Ich konstrukcja jest jednak zawsze taka sama. Jak zatem zbudowany jest wózek widłowy elektryczny z przeciwwagą? Jego elementy to:

  • widły o kształcie litery „L”,

  • kabina dla operatora,

  • maszt,

  • stalowa rama,

  • karetka, na której zamocowane są widły,

  • silnik elektryczny.

Oczywiście wózki widłowe różnych marek mają odmienny udźwig i nośność. Widlaki elektryczne są tańsze od spalinowych i bardziej komfortowe w użytkowaniu. Najczęściej wózki widłowe elektryczne wykorzystuje się w branży spożywczej, ponieważ nie emitują one szkodliwych spalin. Nie jest jednak prawdą, że widlaki elektryczne nadają się wyłącznie do pracy na zamkniętych przestrzeniach. Świetnie sprawdzają się również przy pracach wykonywanych na zewnątrz.

Nowe czy używane elektryczne wózki widłowe?

Wózek widłowy elektryczny niekoniecznie musi być nowy. Mamy w ofercie widlaki elektryczne nowe, ale także używane. Kiedy decydujesz się na te pierwsze, wybierz znaną markę i sprawdzony model pojazdu. Oczywiście nasi specjaliści już sprawdzili, jak wygląda praca wideł, jaki jest stan techniczny pojazdu, opon oraz przewodu hydraulicznego. Kupisz od nas nowy wózek widłowy z gwarancją. Gdy zdecydujesz się na używanego widlaka, weź pod uwagę wszystkie powyższe parametry. Dokonujemy regularnych przeglądów wózków widłowych. Wymieniane elementy zastępujemy dobrej jakości częściami zamiennymi.

Wybierz elektryczny wózek widłowy z naszej oferty i zwiększ komfort pracy w swoim zakładzie! Gwarantujemy, że pojazd posłuży Ci długo, a przy tym wszystkim będzie pracował cicho, wydajnie i bez szkody dla środowiska.  

Elektryczne

Kategoria: Elektryczne