Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Serwis wózków widłowych

Naprawa i serwis wózków widłowych

Nasza firma zajmuję się profesjonalnym serwisem wózków widłowych napędzanych silnikiem diesla , LPG oraz elektrycznym. Specjalizujemy się w remontach układów skrzyni biegów / przekładni, układów sprzęgających, silników oraz naprawami mechanizmu unoszenia, niwelowaniem luzów, uszczelnianiem wycieków i naprawą układu hydraulicznego, bieżącym usuwaniem usterek układu elektrycznego, czy hamulcowego. Każdy sprzęt opuszczający nasz serwis po naprawie otrzymuje gwarancje na wykonaną usługę oraz pełny protokół jej wykonania. Marki w jakich się specjalizujemy to: Hyster, Yale, HC Hangcha, Heli, EP, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Linde, Still, Jungheinrich, Caterpillar, Balkancar – Bułgar, Clark, Daewoo, Doosan, Fiat OM Pimespo, Halla, Komatsu, Manitou, Samsung, TCM natomiast z miłą chęcią pomożemy również rozwiązać problemy z bardziej egzotycznymi markami wózków widłowych.Wózki widłowe należą do tego typu pojazdów, które najczęściej ulegają uszkodzeniom. Oferujemy profesjonalną wymianę i naprawę ich elementów. Dysponujemy dużym asortymentem części zamiennych, proponujemy zarówno usługi stacjonarne, jak i mobilne.

Kompleksowy serwis wózków widłowych - stacjonarny i mobilny

Nasi pracownicy mają wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania napraw i wymiany części wózków widłowych (przeprowadzają je na podstawie przepisów Urzędu Dozoru Technicznego).

Nasz serwis wózków widłowych zatrudnia fachowców, którzy mają ogromną wiedzę i umiejętności. Dzięki temu są w stanie pomóc w przypadku wszelkiego rodzaju awarii. Usuwają je szybko i sprawnie, trafnie podejmując decyzje w kwestii naprawy wózków widłowych lub wymiany ich części.

W warsztacie pracujemy na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym - w mig stwierdzimy usterkę (zarówno tę poważną, jak i błahą).

Nie musisz do nas przyjeżdżać, abyśmy naprawili Twój wózek widłowy. Nasze usługi są również mobilne - przyjedziemy do Twojej firmy i tam dokonamy wszelkich niezbędnych napraw. To wygodne, ponieważ nie musisz o nic się kłopotać - po prostu kontaktujesz się z nami, a my załatwimy całą resztę.

W przypadku, gdy Twojego pojazdu nie możemy naprawić we wskazanym przez Ciebie miejscu, zaproponujemy Ci usługi stacjonarne. 

Naprawa wózków widłowych, czyli jak działamy?

Nasz serwis wózków widłowych specjalizuje się w naprawach marek takich, jak:

Hyster, Yale, HC Hangcha, Heli, EP, Toyota, Nissan, Mitshubishi, Linde, Still, Jungheinrich, Caterpillar, Balkancar-Bułgar, Clark, Daewoo, Doosan, Fiat OM Pimespo, Halla, Komatsu, Manitou, Samsung, TCM.

Oczywiście naprawiamy również wózki widłowe innych marek. Specjalizujemy się w remontach układów skrzyni biegów, układów sprzęgających, silników, naprawach mechanizmów unoszenia, niwelowaniu luzów, uszczelnianiu wycieków, naprawach układu hydraulicznego, usuwaniu usterek układu elektrycznego czy hamulcowego.

Mamy doświadczenie zarówno jeśli chodzi o naprawę wózków widłowych ręcznych paletowych, jak wózków niskiego i wysokiego składowania oraz niskiego i wysokiego podnoszenia. Naprawiamy modele elektryczne i spalinowe.

Prace serwisowe - co wykonujemy?

Zakres naszych prac serwisowych jest rozległy. Wychodząc naprzeciw klientom, naprawiamy nie tylko nowe, ale także używane wózki widłowe. Co wchodzi w zakres naszych usług?

  • przeglądy i naprawy gwarancyjne nowych wózków widłowych,
  • przeglądy okresowe i naprawy wózków widłowych po gwarancji,
  • bieżące naprawy wózków widłowych,
  • kapitalne remonty wózków widłowych,
  • przeglądy i naprawy układów-podzespołów w wózkach widłowych,
  • przeglądy i naprawy instalacji LPG,
  • diagnostyka układów sterujących,
  • naprawa i zakuwanie przewodów hydraulicznych (dysponujemy mobilnym sprzętem, więc zrobimy to u Ciebie w firmie),
  • wymiana opon pneumatycznych,
  • wymiana baterii w wózkach elektrycznych.

Zastosowanie oryginalnych części wózka widłowego lub zamienników

Jeśli oddasz swój pojazd do naszego warsztatu, masz gwarancję, że zajmie się nim profesjonalny serwis wózków widłowych. Oferujemy części zamienne lub oryginalne. To sprawdzone elementy, które sprawią, że Twój wózek będzie przez długi czas dobrze funkcjonował.

Diagnostyka wózków widłowych

Zanim zaczniemy naprawiać wózki widłowe, poddamy je licznym badaniom diagnostycznym - według norm UDT i zgodnym z dokumentacją producenta. Uważamy, że przegląd techniczny jest obowiązkowym elementem naprawy lub wymiany wózków widłowych. Stosujemy najnowocześniejszą diagnostykę komputerową.

Przygotujemy Twój wózek widłowy do badania w UDT, jak również zbierzemy dokumentację potrzebną do rejestracji pojazdu.

Najważniejsze znaczenie ma hydraulika, poszukiwanie nieszczelności oraz ocena stanu pomp. Sprawdzamy również stan silnika i instalacji elektrycznej, natomiast w przypadku wózków elektrycznych - baterię.

Uczciwy warsztat wózków widłowych - to my!

Jeśli daną część możemy naprawić, robimy to, nie narażając Cię na koszty związane z niepotrzebną wymianą. Jak widzisz, działamy uczciwie. Przykładem niech będą sterowniki, pompy czy siłowniki. W większości przypadków możemy je odnowić.

Przeglądy konserwatorskie wózków widłowych wykonuje się co 30 do 60 dni. Natomiast przegląd okresowy pojazdu należy przeprowadzić raz w roku.

Nie zaniedbuj tych czynności. To od nich zależy bezpieczeństwo pracy w Twoim magazynie czy centrum logistycznym. Z przyjemnością naprawimy Twój wózek widłowy.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: +48 664 341 143

Kategoria: Serwis wózków widłowych