Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Koleby 0,5m3

Jeśli szukasz narzędzi, które nadają się do przewozu materiałów sypkich, to koniecznie sprawdź dostępne w naszej ofercie kontenery samowyładowcze o pojemności 0,5 m3. Koleba do wózka widłowego przeznaczona jest do transportu materiałów sypkich, takich jak piasek lub żwir, można przewozić w niej również odpady przemysłowe, do których zalicza się korę, wióry, a także złom, zrzyny czy inne tworzywa sztuczne.

Dostępny w naszym asortymencie pojemnik samowyładowczy ma 860 mm szerokości, 1300 mm długości oraz 760 mm wysokości. Model ten wykonujemy ze wzmocnionej blachy, która może mieć grubość 3, 4, a także 5 milimetrów w zależności od potrzeb klienta. Koleby można kupić w dwóch różnych wersjach – malowanej, która dobrze sprawdzi się do użytku wewnętrznego oraz ocynkowanej – do pracy na zewnątrz. Produkt możemy także wyposażyć w koła.

kontener 0,5m3