Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Lista produktów marki EMRALD

Wybór ogumienia będzie miał wpływ na jakość pracy operatora oraz szybkość wykonywania przez niego zadań. Opony do wózków widłowych od sprawdzonych producentów, tj. Emrald usprawnią transportowanie towarów i ułatwią porządkowanie dużej przestrzeni magazynu.

Żeby właściwie spełniały swoją funkcję muszą być jednak dopasowane do nawierzchni, po której się poruszają oraz rodzaju wykonywanych zadań. Popularne opony pneumatyczne do wózków widłowych zapewnią doskonałą amortyzację i wygodę operatorowi urządzenia. Ze względu na swoje antystatyczne właściwości, najczęściej wykorzystywane są w miejscach, gdzie przechowuje się oraz transportuje farmaceutyki czy chemikalia. Są też proste do zamontowania.

Z pewnością trudniej dokonać natomiast montażu superelastycznych opon do wózków widłowych. Żeby proces ich nakładania przebiegł pomyślnie konieczna będzie prasa hydrauliczna. Modele pełne wykazują się za to wysoką przyczepnością oraz dużą wytrzymałością. Są w całości wykonane z gumy, a ich powierzchni nie można przebić nawet wówczas, kiedy wózek natrafi podczas jazdy na ostry przedmiot.

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-12 z 60 pozycji